لیست قیمت سرج ارستر-قیمت سرج ارستر OBO

لیست قیمت سرج ارستر-قیمت سرج ارستر OBO

قیمت سرج ارستر OBO :

لیست قیمت سرج ارستر با توجه به خارجی بودن کالا و خرید ارزی، به دلیل نوسانات بیش از حد بازار ارز، به یک معضل بسیار بزرگ برای شرکت ها تبدیل شده است. در بازار سرج ارستر طیف گسترده ای از قیمت ها وجود دارد. قیمت های خیلی بالا و خیلی پایین بعضی سایت ها، فروشگاه ها و حتی شرکت ها که بعضا ادعا ادعای قیمتی پایین تر از قیمت تمام شده سرج ارستر را دارند که در واقعیت اینچنین نیست باعث سردرگمی مشتریان شده است. این قیمت ها در واقع نشان از تقلبی بودن کالا و عدم پشتیبانی خدمات فنی می باشند.

این فروشگاه ها یا شرکت ها فقط به منافع و سود خود فکر می کنند و از هرگونه پشتیبانی پس از فروش امتناع می ورزند.

محصولات تولید شده شرکت OBO:

شرکت OBO به عنوان یک شرکت مطرح در زمینه تولیدات محصولات با کیفیت ارتینگ، صاعقه گیر و سرج ارستر، از محبوبیت بالایی در بین مشتریان و کارفرمایان برخوردار است. این محبوبیت باعث شده است که شرکت ها، فروشگاه ها  سایت هایی که حتی اعتبار خاصی ندارند به فروش سرج ارستر تقلبی OBO روی آورند که در اینجا ما به معرفی سرج ارستر، نحوه قیمت گذاری، شناسایی سرج ارستر تقلبی و اصلی، شرایط خدمات و گارانتی، نحوه شناسایی نمایندگی اصلی و اختلاف قیمت بازار اشاره می کنیم.

معرفی سرج ارستر:

سرج ارستر یا برقگیر یک تجهیز بسیار مهم حفاظتی است که اضافه ولتاژها و جریان های ناشی از صاعقه و سوییچ زنی را از بین می برد. عملکرد آن با محدود کردن ولتاژ ورودی و سپس انتقال جریان زیاد به سیستم ارت کار می کند.

با توجه به تعریف سرج ارستر، در می یابیم که استفاده از یک تجهیز حفاظتی با کیفیت و اصل می تواند بسیاری از مشکلات وخسارات ناشی از اضافه ولتاژ گذرا را حل کند.

لیست قیمت سرج ارستر بر اساس پارامترهای خاصی مشخص می شوند:

1. کیفیت و اصل بودن کالا:

یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت سرج ارستر OBO، کیفیت ساخت، اصل بودن و کشور سازنده آن می باشد. به طبع از دیرباز با توجه با انتظار مردم از محصولات با کیفیت کشور آلمان، همواره این موضوع مطرح بوده است که محصولات آلمانی باید از کیفیت بالا و قیمتی مناسب برخوردار باشند.بنابراین انتظاری که می شود داشت، نباید قیمت سرج ارسترهای آلمانی از جمله سرج ارستر OBO از قیمت بسیار پایینی برخوردار باشند اما قیمتی رقابتی  با دیگر برندها دارند.

2. هزینه های حمل کالا، ترخیص و انبار داری:

قسمت مهم دیگری که در قیمت کالاهای وارداتی نقش بسزایی دارد، هزینه حمل و ترخیص کالاست. علاوه بر آن هزینه های انبارداری و گمرک که با توجه به قیمت ارز  قابل پیش بینی نیست، تاثیر بسیاری بر قیمت سرج ارسترها می گذارد.

چرا سرج ارستر اصلی:

به دلیل هزینه های گزاف تجهیزات در بازار امروز که به طور روزانه نیز قیمت آن ها بالاتر می رود، برای کارفرما این امکان وجود ندارد که پس از سوختن و یا از بین رفتن یک تجهیز، آن را تعویض و یا از نو خریداری کند. در صورتی که می تواند با هزینه ای بسیار پایین و با استفاده از تجهیزات حفاظتی اصلی، از خسارات میلیاردی جلوگیری کند.

سرج ارستر نیز به عنوان یک تجهیز حفاظتی بسیار مهم در تاسیسات الکتریکی، باید از نمونه اصلی آن در پروژه ها استفاده گردد  تا از خرابی و خسارات جبران ناپذیری که اتفاق می افتد جلوگیری کند.

متاسفانه فروشگاه ها و شرکت هایی که بعضا در بازارهایی همچون لاله زار تهران فعالیت می کنند، اقدام به فروش سرج ارسترهای تقلبی از جمله سرج ارستر OBO می نمایند و به مشتری خود بدون هیچ سند و مدرکی اطمینان خاطر می دهند که جنس اصلی OBO را با قیمتی باور نکردنی ارائه می دهند. از جمله دلایل این شرکت ها برای ارائه جنس ارزان قیمت به مشتریان شامل موارد زیر است:

  • از قبل خریداری و در انبار نگه داری می شود
  • بدون واسطه جنس وارد می کنیم
  • همه اجناس OBO تقلبی هستند
  • شرکت OBO در ایران نماینده ندارد
  • سرج ارستر اصلی با تقلبی فرقی ندارد و هردو می سوزند

شایان ذکر است شرکت OBO با اینکه نام ایران را از سایت خود حذف کرده است اما همچنان در ایران نماینده دارد و کالای اصلی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شناسایی نمایندگی رسمی جهت دریافت لیست قیمت سرج ارستر:

شرکت آذرخش ایمن نیرو پاسارگاد به عنوان نماینده رسمی OBO در ایران همواره در تلاش است که مشتریان خود را در خرید سرج ارستر اصلی آسوده خاطر کند و به همین دلیل خدماتی شامل مشاوره رایگان، طراحی رایگان سرج ارستر، پشتیبانی هنگام خرید، پشتیبانی پس از فروش و خدمات مشاوره ای نصب و راه اندازی را با رعایت استانداردهای روز به مشتریان ارائه می دهد.

علاوه بر موارد فوق، با ارائه مدارک گواهی اصالت کالا، خیال مشتریان را از هر بابتی آسوده می کند تا کارفرما بدون هیچ دغدغه ای از سرج ارسترهای اصلی در پروژه خود استفاده کند.

مهمتر از خرید سرج ارستر، نصب سرج ارستر است که به منظور اطمینان خاطر مشتریان از نصب و راه اندازی سرج ارستر، مشاوره نصب نیز به صورت رایگان انجام می پذیرد.

چگونه از اصلی بودن و قیمت سرج ارستر OBO مطمئن شویم:

سوالات زیادی در رابطه با خرید سرج ارستر وجود دارد. به طور مثال چگونه می توان از اصالت کالا و قیمت آن قبل از خرید مطمئن شد. اول باید به این نکته توجه شود که نمایندگان OBO دارای رنج قیمت ثابتی هستند اما ذکر نکات زیر ضروری است:

1. مشاهده قیمت سرج ارستر OBO در سایت اصلی :

www.obo.de سایت اصلی شرکت OBOو به زبان آلمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به سایت اصلی با جستجو هر کد از محصولات یا سرج ارسترهای OBO ، قیمت یورویی آن را مشاهده کند. ذکر این نکته ضروری است که قیمت ها در سایت اصلی بسیار بالا هستند. شرکت OBO به منظور تسهیل کار نمایندگان خود و با توجه به شرایط هر کشوری، قیمت رقابتی را اعلام می کند. بنابراین در می یابیم قیمت سرج ارستر OBO نباید خیلی ارزان باشد.

بررسی کد سرج ارستر در سایت اصلی

2. تغییرات ظاهری سرج ارسترها:

از سال 2016 ، ظاهر سرج ارسترهای OBO دچار تغییراتی شده است و به غیر از 4 مدل با کدهای زیر همچنان به سبک قدیمی ساخته می شوند، هیچ ارستر دیگری به شکل ظاهری گذشته تولید نمی شود. بنابراین در خرید خود دقت بسیار بالایی به خرج دهید.

ظاهر جدید
ظاهر جدید
ظاهر قدیمی
ظاهر قدیمی

3. شکل ظاهری آلارم:

اگر مدلی از سرج ارسترها دارای آلارم خروجی باشد، رنگ آلارم سفید است. درصورتی که به رنگ سبز باشد، نشان از تقلبی بودن سرج ارستر است.

سرج ارستر اصلی
سرج ارستر اصلی
سرج ارستر تقلبی
سرج ارستر تقلبی

چرا آذانیر را برای خرید انتخاب کنید؟

در آذانیر، صرفه جویی در زمان، هزینه و امنیت انسان ها در بخش ایمنی برق را بر عهده داریم. مهندسین متخصص و با تجربه این شرکت، می­توانند کلیه نگرانی ها در زمینه ایمنی برق را با راه حل های مقرون به صرفه برطرف کنند.

  • ارائه اجناس اصلی با گواهی اصالت کالا
  • پشتیبانی در هنگام خرید و بعد از خرید
  • مشاوره رایگان در طراحی
  • مشاوره رایگان در نصب و راه اندازی
  • ارائه تخفیف ها و پیشنهاد های خوب به مشتریان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما